Изготовление печати нотариуса в Днепре

Мастерская Лазер-Штамп предлагает изготовление печати нотариуса в соответствии с действующими нормативно-правовыми актами.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ 08.12.2008

м. Київ № 2116/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.12.2008 за № 1171/15862

Про печатку приватного нотаріуса На виконання статті 26 Закону України „Про нотаріат” НАКАЗУЮ:

Затвердити зразок та опис печатки приватного нотаріуса згідно з додатками 1 та 2.

Приватним нотаріусам замінити в установленому порядку печатки, виготовлені відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 25.01.99 № 5/5 „Про запровадження гербових печаток приватних нотаріусів” на печатки зразка, затвердженого цим наказом, протягом року з дня набрання чинності цим наказом.

Установити, що приватні нотаріуси використовують печатки, виготовлені відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 25.01.99 № 5/5 „Про запровадження гербових печаток приватних нотаріусів”, до заміни їх на печатки зразка, затвердженого цим наказом.

Скасувати наказ Міністерства юстиції України від 25.01.99 № 5/5 „Про запровадження гербових печаток приватних нотаріусів“. Начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити контроль за виконанням пунктів 2 та 3 цього наказу, а також збереження в головних управліннях юстиції та направлення до Міністерства юстиції України у міру заміни приватними нотаріусами печаток, відбитків печаток зразка, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.01.99 № 5/5 „Про запровадження гербових печаток приватних нотаріусів“, і зразка, затвердженого цим наказом.

Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України Л.В. Єфіменка. Міністр Микола Оніщук

Додаток 1 до наказу Міністерства юстиції України від 08.12.2008 № 2116/5

ОПИС печатки приватного нотаріуса

Печатка приватного нотаріуса має форму правильного кола діаметром 45 мм, краї печатки обрамлено бортиком завтовшки 1 мм.

По бортику за годинниковою стрілкою інверсним мікрошрифтом розміщується напис, який містить: повне найменування нотаріального округу; текст „Приватний нотаріус“; прізвище, ім’я та по батькові приватного нотаріуса. Складові цього напису розділяються семикутними зірочками. По зовнішньому колу печатки зліва направо центровим способом розміщуються: верхнім рядком - напис „Приватний нотаріус“; нижнім рядком - повне найменування нотаріального округу відповідно до адміністративно - територіального поділу України, наприклад, „Кам’янець-Подільський районний нотаріальний округ Хмельницької області“, напис закінчується семикутною зірочкою. На нижньому стику напису „Приватний нотаріус“ розміщується напис прізвища, ім’я та по батькові приватного нотаріуса, який з обох боків виділено семикутними зірочками. Усі написи виконано спеціальним шрифтом (Arial). У центрі печатки розміщується зображення Державного Герба України, яке обрамляється колом діаметром 24 мм (товщина лінії – 0,1 мм).

Для підвищення захищеності вільна від зображення частина кола заповнюється складним малюнком. Вільна від зображення частина кола між бортиком і написом на зовнішньому колі заповнюється захисним растровим зображенням. Печатка виготовляється з гуми. Для печатки використовується штемпельна фарба синього кольору.

Директор Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань Н.В. Ященко

Ждём Вас по адресу:

Регистрация предприятий, предпринимателей

Украина,
г. Днепр (Днепропетровск), ул. Сичеславская набережная, 15А (Набережная Ленина, 15A) офис 416 , 4-й этаж

Вход напротив памятника Генералу Маргелову 

звоните сейчас! 

 

Печати и штампы:

Мастерская
"Лазер-Штамп"

ул. Князя Владимира Великого (ул. Плеханова) 16, офис 76. 

Поиск

Типовые печати для ООО, ОАО, ЗАО. Печати для частных предпринимателей. Печати нотариуса.

Дизайн печатей